Rooms

The guest rooms are furnished in different styles. The family atmosphere that permeates the hotel will convince guests that they have chosen the ideal place to stay in Hradec Králové. The quiet and spacious rooms overlooking Lesser Square and the adjacent park give visitors both a short and long-term substitute for the best in home living.

All rooms are equipped with television, telephone, minibar and safe. Bathroom have a shower or bath. Cribs for the little ones are available.

Hotel rooms face the greenery of the adjacent park or the quiet square. Most rooms have a covered entrance to a view of the hotel atrium.

 

Single Superior

Modern furnished single room.  The room has own bathroom and toilet. Part of equipment is minibar with offer of drinks and snacks for a fee, safe and flat screen TV with more than 68 programs in many of languages. Very good wifi conection for free. Hotel guests can use a hotel swimming pool with a countercurrent and sauna.

 

Double Delux

Pokoje s velkou manželskou postelí v moderním stylu orientované většinou směrem do náměstí s nádherným výhledem. Pokoje nemají klimatizaci. Každý pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, zrcadlem, bidetem, WC, vanou či sprchovým koutem. Součástí vybavení pokojů je minibar s nabídkou nápojů za poplatek, trezor a plochá televize s více než 68 programy ve všech světových jazycích. Na pokojích je wifi zdarma. Hoteloví hosté mohou využít bazén a saunu.

 

Double Superior

Pokoje s velkou manželskou postelí v historizujícím stylu, orientované do klidného dvora s parkem nebo do náměstí s nádherným výhledem. Pokoje nemají klimatizaci. Každý pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, zrcadlem, bidetem, WC, vanou či sprchovým koutem. Součástí vybavení pokojů je minibar s nabídkou nápojů za poplatek, trezor a plochá televize s více než 68 programy ve všech světových jazycích. Na pokojích je wifi zdarma. Hoteloví hosté mohou využít bazén a saunu.

 

Suite

Ložnice s velkou manželskou postelí v historizujícím stylu a obývacím pokojem je orientována na klidné náměstí. Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, zrcadlem, bidetem, WC a sprchovým koutem. Součástí vybavení pokoje je minibar s nabídkou nápojů za poplatek, trezor a plochá televize s více než 68 programy ve všech světových jazycích. Na pokoji je wifi zdarma. Hoteloví hosté mohou využít bazén a saunu.

 

Triple Superior

Pokoj s třemi lůžky je umístěn v podkrovním patře s výhledem do klidného dvora a parku. Pokoj nemá klimatizaci. Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, zrcadlem, WC, bidetem a rohovou vanou. Součástí vybavení pokoje je minibar s nabídkou nápojů za poplatek, trezor a plochá televize s více než 68 programy ve všech světových jazycích. Na pokoji je wifi zdarma. Hoteloví hosté mohou využít bazén a saunu.

 

Twin Deluxe

Pokoje s dvěma postelemi po citlivé rekonstrukci v moderním stylu orientované většinou do dvora s výhledem na park.  

Pokoje nemají klimatizaci. Každý pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, zrcadlem, bidetem, WC, vanou či sprchovým koutem. Součástí vybavení pokojů je minibar s nabídkou nápojů za poplatek, trezor a plochá televize s více než 68 programy ve všech světových jazycích. Na pokojích je wifi zdarma. Hoteloví hosté mohou využít bazén a saunu.

 

Twin Superior

Pokoje s dvěma postelemi po citlivé rekonstrukci v moderním stylu orientované směrem k náměstí s nádherným výhledem či do dvora s parkem.

Pokoje nemají klimatizaci. Každý pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, zrcadlem, bidetem, WC a sprchovým koutem. Součástí vybavení je minibar s nabídkou nápojů za poplatek, tresor a plochá televize s více než 68 programy ve všech světových jazycích. Na pokojích je wifi zdarma. Hoteloví hosté mohou využít bazén a saunu. 

This website uses cookies. By using it you consent to their use. More information about cookies..