Hotel u Královny Elišky

Ubytování v centru města

Hotel U Královny Elišky Hradec Králové poskytuje kvalitní ubytování jak obchodní, tak turistické klientele, rodinám s dětmi a menším skupinám. Nabízíme klidné a příjemné ubytování v Hradci Králové.

  • klidné a pohodlné ubytování
  • parkování před hotelem
  • kvalitní a bohaté snídaně
  • pronájem konferenčního prostoru
  • zajištění firemních i soukromých oslav
  • hotelové atrium pro svatební obřady

Je to tedy ideální místo pro odpočinek, rodinn oslavy, svatby, firemní školení a konference. Úžasná poloha v malebném prostředí starého města zaručuje pohodový a příjemný pobyt v hotelu v Hradci Králové.

 

 

Klidně strávené chvíle odpočinku v proskleném atriu patří k příjemným okamžikům mnoha hostů. Hotel U Královny Elišky přivítal mnoho významných návštěv jak na soukromých, tak na pracovních cestách. Ubytovali jsme zde české prezidenty a premiéry, evropské a regionální politiky, herce, zpěváky a významné podnikatele. Chcete se také cítit vyjímečně? Rezervujte si u nás pokoj. Ubytování v Hradci Králové je připraveno jen a jen pro Vás.

 

Hotel Hradec Králové přivítal mnoho významných návštěv jak na soukromých, tak na pracovních cestách. Ubytovali jsme české prezidenty a premiéry, evropské a regionální politiky, herce, zpěváky a významné podnikatele. Chcete se také cítit vyjímečně? Rezervujte si u nás pokoj. Ubytování v Hradci Králové je připraveno jen a jen pro vás.

Hosté hotelu mají zdarma Wi-Fi. Parkování je na základě rezervace zajištěno před hotelem.