Připravujeme pro vás nové webové stránky.
 
 
Žena podnikatelka

I když za prací, zažijte pohodu a relaxaci!

Máte druhý den jednání, pracovní aktivity, setkání s business partnery a další důležité činnosti? Potom potřebujete klidný a ničím nerušený odpočinek, pohodlně zařízený pokoj, vydatnou a kvalitní snídani!                             

U nás na Hotelu U Královny Elišky najdete nejen klid na svůj odpočinek, ale také i rychlou wifi, pokud potřebujete přece jen pracovat, kvalitní psací stůl na každém pokoji a prakticky umístěné zásuvky u postele. Dýchne na Vás klid a pohoda již při vstupu do našeho hotelu, protože je sice situován v historickém centru v Hradci Králové, ale mimo rušné silnice. Přesto k nám dojedete pohodlně autem a máte v místě mnoho možností k zaparkování.

 

Ráno se posilníte skvělou snídaní!

Nenechte si ujít bohatou snídani, která je součástí ceny ubytování a podává se denně do 10 hodin v hotelové restauraci. Ochutnejte námi připravené čerstvé ovocné saláty, vynikající čerstvé pečivo, které nám dodává malé místní pekařství, různě upravená vajíčka, sýry, šunky, domácí štrúdl nebo bábovku. Zakládáme si na kvalitní kávě (100% Arabica) a čajích. Přizvěte na snídani své kolegy či přátele!

Káva
 
Ručníky

Relaxace na pracovní cestě? Proč ne?

Již samotný pobyt na našem Hotelu U Královny Elišky Vás uvolní, protože interiér je tvořen jako zóna odpočinku.

Relaxačnímu prostředí dominuje atrium se zelení, kde můžete posedět, číst si, pracovat. Pokud dáváte přednost aktivnější relaxaci, využijte náš bazén s protiproudem, který má příjemnou teplotu 31°C.

 

 

Pokoje

Nabídka ubytování

Relax v centru Hradce

Klidné a pohodlné ubytování

Pořádání svatebních obřadů a oslav

Realizace firemních akcí

Realizace soukromých oslav

Posezení v kavárně

Bazén se saunou